Biz Kimiz ve
Diğerlerinden Farkımız Nedir?

Bir web sitesinde olması gereken bir çok özelliği sizler düşünmeden önce biz düşündük.Her satışınızdan en az %10 verdiğiniz komisyonlar artık tarih oluyor. Hiç bir kuruma bağlı kalmadan ömür boyu hosting ücreti haricinde ödeme yapmayacağınız sistemle sizi tanıştırıyoruz.

Temaları iyileştirerek sektörünüze hitap edecek hale getirdik. Sizin belli bir tarzınız vardır ve bu tarzınıza uygun temaları web sitemizden demo olarak inceleyebilirsiniz. Size kalan sadece ürünlerinizi girip satış fiyatınızı belirlemek.

1996 yılından itibaren bilişim sektöründe faaliyet gösteren bir çok firmaya teknik alt yapı desteği sağladıktan sonra 2011 yılından itibaren gelişmekte olan E-ticaret sektörüne yöneldik.Bu süre zarfında yaklaşık 1500 web sitesine modul,destek ya da tema konusunda yardımcı olduk.

Yaklaşık 23 senede bir çok “bilişim uzmanı!” ve firma sektörde belirmesine ve sonrasında maalesef müşterilerini mağdur ederek sektörden çekilmelerine şahitlik ettik. Halen sektörde değişik isimlerle bu sitelerin varlığını duyuyoruz. E-ticaret sitesi yaptırmadan önce şikayet sitelerinde firmaların şikayetlerini incelemenizi öneririz. Sırf e-ticaret sitesi yaptırmak için yaptırmış olmayın. E-ticaret sitesini açtıktan sonra müşterilerinizin sitenizi ziyareti de önemlidir, satış yapamadıktan sonra sitenin maliyeti size bedava bile olmuş olsa sizin için satış olmamasının zararı ve zaman kaybı olmaktadır.

Buradan zaman içerisinde almış olduğumuz bazı sertifikalarımızı ve tecrübelerimizi görebilirsiniz.

Günümüzde kurumsallıktan uzak bir çok kişi/kişiler e-ticaret sitesi yapabildiklerini iddia ederler. E-ticaret alt yapısını yönetmek ve ihtiyaçlara anında cevap verebilmek bilgi ve tecrübe ile yapılabilmektedir.Bu yazımızı okuyorsanız profesyonel e-ticaret yönetimine ihtiyacınız var demektir.

E-ticaret mağazası açmak için fiziksel mağaza giderlerine yakın bedeller ödemek ve hiç bir online satış sitesine komisyon vermek zorunda değilsiniz. E-ticaret pazarının artmasıyla piyasaya giren oyuncular yüksek maliyetlerini her ticaret paketinden çıkarmak zorundaydı.

Firmamız her defasında maliyeti müşterilerimiz üzerine yıkmak yerine zaten varolan e-ticaret sistemimizi makul fiyatlarla satışa sundu.Bu fiyatlar üzerinden satış yapmamız, destek vermemiz, e-ticaret hayatına yeni atılan firmalara neden fiyatların fahiş denecek kadar yüksek olduğunu anlatmamız rahatsızlık yarattı.

Firmamızın genel prensibi; her müşteriden kurulum maliyetlerinin tamamını almak değil zaten varolan hazır kurulumlarımızı sizlerin paylaşımınıza açmaktır.Her defasında tüm maliyetleri sizlere yüklemek doğru ve etik değildir. Bizler sizlerin desteğiyle büyüyor ve büyümeye devam ediyoruz.rakiplerimizin rahatsız olması Bizlerin doğru yolda olduğunun kanıtıdır.
Sizlere destek vermeye devam edeceğiz, pahalı olan her zaman kalite demek değildir.

Sorgulanması gereken ; bizim fiyatlarımız neden düşük değil, onların fiyatları neden yüksek?

Bırakın arama kelimeleriyle , sitesinin ismini arattığınızda bulamadığınız firmalar mevcut. Ücretli reklamlarla müşterilerinin aramalarda hızlıca yükseleceğini iddia eden firmalara mutlaka rastlamışsınızdır. Öncelikle şunu düşünmenizi istiyoruz; Satış yapmak için kendi sitesini yükseltemeyen alt yapı servis sağlayıcısı, müşterilerinin sitelerini arama motorlarında nasıl yükseltecek???

 • Yazılımlarımızın tamamı %100 mobil uyumlu olup, müşterilerinizin mobil sayfanızda keyifle alışveriş yapmasını sağlar.
 • Yıllık yüksek Lisans Yenileme ücreti ödemezsiniz.
 • Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışırız. Amacımız “Devamlı ve Mutlu Müşteri” edinmektir.
 • E-ticaret paketlerimizin tamamı SEO (Search Engine Optimization) uyumlu olup, kısa sürede Google’da yükselmenize yardımcı olur.
 • Güçlü sermaye yapımız sayesinde teknolojik yenilikleri müşterilerimize sürekli olarak sunarız.
 • E-ticaret paketlerimizin tamamı kullanıcı dostu olarak tasarlanmıştır.
 • E-ticaret sayfanız hızlı bir şekilde hazırlanır, ödeme kanalı entegrasyonunuz sağlanır ve size sadece ürünlerinizi satmak kalır.
 • E-ticaret sitenizi düzenli aralıklarla yedekleriz.
 • E-ticaret siteniz Platinum E-Ticaret Sistemlerinin serverlarında güvendedir.
 • Platinum E-Ticaret ailesi içerisinde ayrıcalıklı yeriniz hazır..

Strateji

İstikrar

İletişim

%0123456789001234567890

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm bulmak için destek hizmeti veriyoruz.

01234567890012345678900123456789001234567890+

Mutlu Müşteri

Her gün artan müşteri portföyümüze yeni mutlu müşteriler eklemek için çalışıyoruz.

0123456789001234567890+

Tema Seçeneği

Tüm kontrolleri sağlanmış, yeni nesil %100 responsive temalar üretiyoruz.

01234567890012345678900123456789001234567890+

Tamamlanmış Proje

%99.9 uptime’a sahip, kendimize ait sunucularımızda yüzlerce proje barındırıyoruz.

Mutlu Müşteri
Yorumları

https://www.internetiletisim.com/wp-content/uploads/images/favpng_avatar-user-profile-business.png

djledshop.com

evet doğrudur 5000 tl paket bu firmada cok uygun. Fiyattan önemlisi hizmet var, aklınıza soru geliyor hemen acıp cevaplıyorlar ve her şeyinizle ilgileniyorlar, ürün satıp gecmiyorlar.E-ticaret paket fiyatları bu firmada uygun. Pazarda nasıl öne cıkarsınız nerede hata yapıyoruz uyarıyorlar tavsiye ederim incelemek isteyen www.djledshop.com

– Kirkor A. –

https://www.internetiletisim.com/wp-content/uploads/images/favpng_avatar-user-profile-business.png

guzeltespih.com

Bir alışveriş sitesinde ürünlerimiz vardı ve satışlarımızdan %20 komisyon vermek zorumuza gitmeye başlamıştı.Platinum e-ticaret paketi ile kendi sanal mağazamızda satışlarımıza başladık.Artık komisyon vermiyoruz.Yine n11 de ürünlerimiz var fakat kendi sanal mağazamızda daha fazla ciro sağlıyoruz.Platinum sanal mağaza paketi maliyetini diğer sitelere verdiğimiz komisyonla neredeyse bir haftadan kısa bir sürede çıkardık.

– Serkan … –

https://www.internetiletisim.com/wp-content/uploads/images/favpng_avatar-user-profile-business.png

pilatesburda.com

Birçok firmanın hazır e-ticaret paketlerini inceledik.Aynı fiyata bir kaç firma(?) daha vardı fakat irtibat numaraları cep telefonu vermişler,profesyonelliklerine güvenemedik. Fiyat ve performans olarak Platinum e-ticaret pakedinde karar kıldık.Fiyatına göre hizmet çok yukarıda, aynı e-ticaret pakedini en az 3500TL fiyat aralığında satıyorlar. E-ticaret paketlerinde Platinum’un lider olacağına inanıyorum.Saygılar

– destan –

https://www.internetiletisim.com/wp-content/uploads/images/favpng_avatar-user-profile-business.png

natsusaat.com

Artık diğerlerinden daha farklı bir e-ticaret sitemiz var.Kapıda ödeme ürünlerimi yollayabiliyorum.Her sipariş sonrası müşteriye sipariş sms’i gitmesi daha bir profesyonelleştirdi. E-ticarete girecek olanlara ya da sanal mağazası olanlara kesinlikle tavsiyem Platinum’dur. İstediğimiz görünümü bizim taleplerimiz doğrultusunda özelleştiren Kamil beye sonsuz teşekkürler.

– Musa K. –

https://www.internetiletisim.com/wp-content/uploads/images/favpng_avatar-woman-user.png

www.modahersey.com

Platinum’la tanışmadan önce bir başka hazır e-ticaret paketi kullanıyorduk. Satışlarımız günlük 1-2 olurken Platinum hazır e-ticaret paketleri sonrasında reklamsız google’da sıralamamız yükselerek satışlarımızda ciddi artışlar oldu.Sanalmağaza panelinden sadece ürünlerimizi girerek satışlarımıza başladık. Sabır ve özveriyle bize yardımcı olan Platinum ekibine teşekkürler. Yolunuz açık olsun…

– Nazlı S. –

https://www.internetiletisim.com/wp-content/uploads/images/favpng_avatar-user-profile-business.png

dogansport.com

İlk başta fiyat konusunda biraz tereddütlerimiz oldu.Diğer sitelerde e-ticaret paket fiyatları neredeyse fiziksel dükkan açmak ile eşdeğer rakamlardaydı.Hizmetimiz açılıp ilk satışımıza kadar Platinum firma yöneticisi Can bey bizlere tüm teknik konuda yardımcı oldu.Ödemeler konusunda gerekli yönlendirmeleri sağladı. Yardımlarından dolayı Platinum çalışanlarına çok teşekkür ediyorum

– Levent D. –

https://www.internetiletisim.com/wp-content/uploads/images/favpng_avatar-user-profile-business.png

www.marindukkani.com

Desteğini bizden ayırmadığı için Can bey’e saygı, selam ve hürmetlerimi bildiriyorum.

– Murat T. –

https://www.internetiletisim.com/wp-content/uploads/images/favpng_avatar-user-profile-business.png

hatemgumus.com

Aradığımızda telefonunuz cevaplanıp en kısa sürede gerekli işlemler yapılıyorsa gerisi ne ala.. teşekkürler

– Ferdi Z. –

https://www.internetiletisim.com/wp-content/uploads/images/favpng_avatar-user-profile-business.png

karskasarim.com

– Emrah A. –

https://www.internetiletisim.com/wp-content/uploads/images/favpng_avatar-user-profile-business.png

gumushcu.com

Can Bey’in samimiyeti yeterlidir bizim için. E-ticaret sitesi uygun fiyata kaliteli hizmet aldığımızı düşünüyoruz.Teşekkürler

– Cengiz K. –

internet iletişim

Dereboyu cad. Meydan Sokak Beybigiz Plaza Şişli/İstanbul
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Okmeydanı Şişli / İstanbul

Sosyal Medyada Biz

Uzun yıllardır sektörde olmanın getirmiş olduğu tecrube ile bir e-ticaret sitesinde olması gereken tüm özellikleri düşünüp uyguladıktan sonra sizleri en az %10 komisyon verdiğiniz sistem harici bir yapı ile sizleri buluşturuyoruz. Yıllık paket bedeli kadar alınan hizmet bedelleri artık tarih oluyor, platinum ile sadece hosting bedeli ödeyerek kullanıma devam edebiliyorsunuz. Siz fahiş bedelleri düşünmeyin. Bizler, sizin için tüm alışkanlıkları yıkıp yepyeni bir sistem hazırladık. Size kalan sadece ürünlerinizi girip fiyatlarınızı belirlemek.

  Copyright © 2023 Platinum ETicaret Bilgi Teknolojileri – All rights reserved.

  Copyright © 2023 Platinum ETicaret Bilgi Teknolojileri – All rights reserved.

  bt_bb_section_top_section_coverage_image
  İletişime Geç